nasza OFERTA

Zapewniamy wysoki poziom produkcji, począwszy od scenariusza, przez realizację, aż po montaż. Prace, które wykonujemy, odznaczają się profesjonalizmem oraz dbałością o szczegóły. Dysponujemy sprzętem, który zapewnia wysoką jakość w każdych warunkach. Na życzenie klienta wykonujemy scenariusze, storyboardy, scenografię oraz pomagamy dobrać kanały emisji.
Filmy reklamowe
Zwiększ sprzedaż, pozyskaj nowych klientów, popraw wizerunek.

Pomożemy spełnić cele marketingowe Twojej firmy. Niezależnie czy chcesz pozyskać nowych klientów, zwiększyć sprzedaż, czy poprawić wizerunek. Tworzymy filmy pokazowe, brandingowe, produktowe, testimoniale, instruktażowe, virale.

Zajmujemy się przygotowaniem zdjęć studyjnych i plenerowych, postprodukcji filmowej i animacji.

Filmy dokumentalne
Prawdziwe historie, które poruszają serca.

W tym gatunku liczy się poświęcenie oraz zaangażowanie. Wiemy, jak pracować w niestandardowych warunkach, pomimo których udaje nam się uchwycić chwilę.

Jesteśmy pasjonatami tego gatunku filmowego i tworzymy wiele własnych produkcji. Na zlecenie naszych klientów zapewniamy pełne przygotowanie dokumentu. Szczegółowy research, wciągający scenariusz i dopracowany montaż.

Filmy fabularne
Scenariusz, wciągająca fabuła, przedstawienie historii oraz pokazanie emocji.

Produkcje, których zadaniem jest przedstawienie w realistyczny sposób fikcyjnych wydarzeń oraz zainteresowanie widza. Zajmujemy się tworzeniem filmów krótkometrażowych oraz długometrażowych wszystkich gatunków.

Przygotowujemy własne produkcje filmowe, jak również uczestniczymy w realizacji przedsięwzięć na zlecenie. Używamy profesjonalnego oświetlenia, tworzymy rekwizyty i scenografię oraz współpracujemy z doświadczonymi makijażystkami.

Teledyski
Muzyka to jedna z naszych głównych inspiracji, dlatego teledyski, które tworzymy, powstają z pasją.

Pomysł dopasowany do utworu, kreatywne ujęcia i odpowiedni montaż. Umiejętnie wykorzystujemy różne konwencje i nadajemy indywidualny charakter Twojemu teledyskowi.

Mamy doświadczenie w realizacji głównie teledysków hip-hopowych, ale kochamy wszystkie gatunki muzyki i potrafimy odnaleźć się w każdej konwencji.

eventy
Biorąc udział w Twoim wydarzeniu od początku do końca, zarejestrujemy każdy jego moment.

Tworzymy relację do użytku prywatnego, jak również zastosowań firmowych. Niezależnie od rodzaju uroczystości, wykażemy się profesjonalizmem i rzetelnością.

Dostosowany ubiór i wysoka kultura osobista pozwalają nam wtopić się w otoczenie i zapewnić komfort uczestnikom eventu.

Koncerty

Realizujemy zarówno krótkie jak i długie relacje z imprez. Wielokrotnie tworzyliśmy nagrania z koncertów znanych artystów światowej sławy. Odnajdywaliśmy się w każdym gatunku muzycznym.

Między innymi współpracowaliśmy z takimi artystami jak: Soryang, Quebonafide, Pro8l3m, Post Malone, Yung Lean czy DJ Mustard.

Vlogi
Chcesz stworzyć swój własny program internetowy lub zwiększyć zainteresowanie marką?

Stworzymy serię odcinków, w których przekażesz swoje treści. W charyzmatyczny sposób przedstawimy to, czym się zajmujesz.

Znamy trendy i śledzimy na bieżąco popkulturę. Dzięki temu użyjemy aktualnych technik produkcji i postprodukcji, abyś stworzył swój program, który zainspiruje innych.

Wywiady
Niezależnie czy będzie to rozmowa między dwoma osobami, czy grupą, nasza realizacja podkreśli to, co jest mówione.

Ciekawe ujęcie rozmowy to bardzo ważny aspekt, dlatego korzystamy z wielu technik operatorskich.

Zapewniamy przygotowanie realizacji nagrania od podstaw oraz współpracujemy z profesjonalnymi dziennikarzami.