Pałac Minoga to wyjątkowy punkt na mapie małopolski. Kompleks położony 20 kilometrów od Krakowa to niezwykle malownicze miejsce, w którego skład wchodzą:
Odrestaurowany pałac, apartamenty, spichlerz, taras widokowy, pałacowa winnica, historyczny park oraz mniejsze zabytkowe budynki.

Nasza kamera uczestniczyła podczas corocznych zbiorów winogron oraz degustacji win wyprodukopwanych na terenie przypałacowym. Pałacowa Winnica – duma Pałacu, idealna do zwiedzania i degustacji, debiutanckie roczniki ekologicznych, wegańskich win zdobyły branżowe nagrody i wyróżnienia.

Naszym zadaniem było uwiecznienie wyjątkowych chwil związanych ze zbiorami oraz emocji, które wyzwoliły się podczas wydarzenia zorganizowanego przez Pałac Minoga. Do tego zadania użyliśmy drona DJI 3PRO oraz do ujęć naziemnych Kamery Sony FS700 oraz Sony Alpha6300. Dynamicznemu obrazowi nadaliśmy odpowiedni klimat dodając jesiennych barw zgrabnie łącząc dwa wydarzenie które odbywały się w dwa różne dni było to wyzwanie ze względu na różne warunki pogodowe jakie zaznaliśmy na miejscu.